Alexander ja Jeanette Toczko, Californias elanud ja 75 aastat abielus olnud vanapaar, suri hiljuti teineteise embuses kõigest mõnetunnise vahega! Paari viimased elutunnid ja embused jäädvustas tütar Aimee Toczko-Cushman.

Alexander (95) ja Jeanette (95) kohtusid juba 8-aastaselt ning abiellusid 1940.aastal. Mõned nädalad tagasi murdis Alexander oma puusa ja jäi aheldatuna haigevoodisse. Kohe pärast seda haigestus ka Jeanette ning kohalik haigla tagas neile ühise palati ja voodi, kus nad said oma viimase hingetõmbeni koos olla.

Vaata neid südantlõhestavaid pilte ja ole tunnistajaks surmani kestvale armastusele!

old-couple-dies-together-75-years-marriage-jeanette-alexander-toczko-6old-couple-dies-together-75-years-marriage-jeanette-alexander-toczko-1old-couple-dies-together-75-years-marriage-jeanette-alexander-toczko-4old-couple-dies-together-75-years-marriage-jeanette-alexander-toczko-7old-couple-dies-together-75-years-marriage-jeanette-alexander-toczko-5old-couple-dies-together-75-years-marriage-jeanette-alexander-toczko-3old-couple-dies-together-75-years-marriage-jeanette-alexander-toczko-2