Kui Arkansases elav 22-aastane Abbey Ramirez-Bodley ei suutnud leida ühtegi pruutkleiti, mis jääks tema pulmaeelarve piiridesse, otsustas ta kleidi ise teha. Abbey tädi, kes oli Abbey juba 3-aastaselt heegeldama õpetanud, lubas lahkelt pruuti aidata. 17.oktoobril, pärast 8 kuud rasket tööd, kõndis Abbey oma unistuste kleidis altari ette! Kleit läks maksma kõigest 70 dollarit, millele lisandus aluskleidi hind 100 dollarit.

“Tehes oma elu kõige tähtsama päeva jaoks midagi oma kätega ja kogu oma südamega, on tõeliselt eriline tunne,” räägib õnnelik naine. Kõikidele tulevastele pruutidele ütleb aga Abbey nii: “Alustage planeerimisega varakult ja ärge laske end võimalikest tekkivatest probleemidest heidutada. Tulemus on kõike seda väärt!”

crocheted-wedding-dress-handmade-gown-17crocheted-wedding-dress-handmade-gown-4 crocheted-wedding-dress-handmade-gown-5 crocheted-wedding-dress-handmade-gown-6 crocheted-wedding-dress-handmade-gown-7 crocheted-wedding-dress-handmade-gown-8 crocheted-wedding-dress-handmade-gown-9 crocheted-wedding-dress-handmade-gown-10 crocheted-wedding-dress-handmade-gown-11 crocheted-wedding-dress-handmade-gown-12