Tallinlanna Liisa Luts, kes abiellus 28.augustil 2015.aastal, otsustas teha midagi teistsugust ja pildistada ise oma pulma! Liisal ja tema abikaasal on väike fotograafia ja videograafia firma ning paar otsustas ühiselt, et pulmafotograafi ei tellita, vaid Liisa jäädvustab ise nende pulma. 

“Tundsin, et tahan midagi teistsugust ja erilist, mitte neid tavapäraseid poseeritud ilupilte ja uhket fotogaleriid,” räägib Liisa. “Ma ei taha ühtegi pulmafotograafi solvata, aga ma tahtsin lihtsalt selliseid fotosid, mis sobiks meie stiiliga ja keskenduks ainult meile kahele!”

Tulemus on tõeliselt super ja üllatas kõiki! 

bride-photographer-wedding-own-liisa-luts-2bride-photographer-wedding-own-liisa-luts-3

bride-photographer-wedding-own-liisa-luts-4bride-photographer-wedding-own-liisa-luts-5

bride-photographer-wedding-own-liisa-luts-6bride-photographer-wedding-own-liisa-luts-22

bride-photographer-wedding-own-liisa-luts-8bride-photographer-wedding-own-liisa-luts-9bride-photographer-wedding-own-liisa-luts-10bride-photographer-wedding-own-liisa-luts-11bride-photographer-wedding-own-liisa-luts-12bride-photographer-wedding-own-liisa-luts-13bride-photographer-wedding-own-liisa-luts-14bride-photographer-wedding-own-liisa-luts-15bride-photographer-wedding-own-liisa-luts-16bride-photographer-wedding-own-liisa-luts-17bride-photographer-wedding-own-liisa-luts-18bride-photographer-wedding-own-liisa-luts-19bride-photographer-wedding-own-liisa-luts-20bride-photographer-wedding-own-liisa-luts-21